Jak być bogatym? Po pierwsze i najważniejsze – miej intencję!

Zawsze miej na uwadze, że bez względu na to, co robisz, Twoja intencja zawsze będzie miała większe znaczenie niż Twoje działania.

Potęga podświadomości pozwoli Ci być bogatym – musisz „tylko” mieć intencję

Dzieje się tak, ponieważ będzie służyć jako siła napędowa do pomyślnego wykonywania wszystkich zadań lub czynności. Im silniejsza intencja, tym lepiej i szybciej będziesz w stanie wykonać swoje zadania na dany dzień. Możesz działać bez intencji, ale takie działania szybko Ci się znudzą i nie będziesz mieć w sobie takiego ognia, jak osoby, które napędza intencja.

Z drugiej strony- możesz mieć „tylko” intencję, a na 95% osiągniesz sukces, bo sama ta wola osiągania czegoś prędzej czy później doprowadzi Cię do momentu, w którym powiesz sobie „No dobra, skoro chcę to mieć, muszę działać!”

Zdefiniowana intencja w drodze do bogactwa

Ale poczekaj. Czym jest intencja? Zgodnie z definicją intencja to rzecz zamierzona lub cel lub plan. Innymi słowy, może to również dotyczyć motywu. Mówiąc prościej, jest to chęć osiągnięcia czegoś.
Co naprawdę chcesz osiągnąć?

Aby dobrze rozpocząć dzień, musisz poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, co naprawdę chcesz osiągnąć w nocy przed pójściem spać. Naprawdę musisz dotrzeć do sedna sprawy, aby określić swoją ścieżkę lub kierunek. Znając pragnienia swojego serca, będziesz w stanie podjąć właściwe działania, aby je spełnić. W tym miejscu w grę wchodzi wyznaczanie celów.

Zdefiniowane wyznaczanie celów dla Twojej podświadomości

Nawiasem mówiąc, czym jest wyznaczanie celów? Zgodnie ze Słownikiem Biznesu wyznaczanie celów to strategia motywacyjna oparta na założeniu, że realizacja określonych celów poprawia wyniki, a wyznaczanie celów twardych prowadzi do lepszych wyników niż wyznaczanie łatwiejszych. Ta strategia może być doskonale skojarzona z grą w rzutki. Aby osiągnąć sukces i samorealizację, Twoim celem jest trafienie w dziesiątkę tarczy do rzutek. To samo dotyczy celów osobistych lub zawodowych.

Nigdy nie lekceważ siły wyznaczania celów. Czy wiesz, że jest to jeden z czynników, który utoruje Ci drogę do osiągnięcia wysokiego poziomu produktywności i sukcesu we wszystkim, nad czym pracujesz? Po prostu skupiając się na swoich celach, zrobisz wszystko, aby je osiągnąć. To dzięki temu celowi biblijny bohater Mojżesz był w stanie podzielić Morze Czerwone, porzucenie szkoły Thomas Edison stał się geniuszem, a zwykły uczeń Bill Gates stał się miliarderem. Tak, twoje cele mogą zamienić twoje marzenia w rzeczywistość i może pewnego dnia zmienić nikogo w kogoś. Wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na nich, aby nie przegapić celu.
Istnieje kilka czynników, które utorują Ci drogę do osiągnięcia szczytowego punktu sukcesu. To są twoje intencje, cele i motywy. Te słowa oznaczają to samo; to od Ciebie zależy, jak ich użyć, aby uzyskać to, czego Twoje serce zawsze pragnęło.

Więcej wpisów związanych z bogaceniem się, ekonomią i biznesami, znajdziesz w serwisie https://www.bezpodatku.pl/.

Każdej nocy, tuż przed pójściem spać, musisz zastanowić się nad rzeczami omówionymi w tym artykule. Ostatecznym kluczem do osiągnięcia produktywności jest określenie tego, co chcesz osiągnąć, oraz procesu, w jaki możesz to osiągnąć. Aby nadać swojemu życiu głębszy sens i cel, dlaczego nie zaczniesz teraz przeprowadzać autointrospekcji? Byłoby to bardzo pomocne, zwłaszcza jeśli prowadzisz firmę.